Тільки якісний медіа моніторинг
+38 098 823 81 89

Вам необхідно знати, що говорять про вас і ваших конкурентів? Скористайтеся нашими послугами!

Ми готові надати вам наступні продукти:

МОНІТОРИНГ ЗМІ

Повні добірки повідомлень на цікаву для вас тематику за всіма типами ЗМІ. Швидка і якісна обробка офлайн видань. Подача структурованих даних в потрібному для вас форматі.

ТЕМАТИЧНІ дайджести

Короткий виклад потрібної вам інформації без зайвих слів. Інформаційні картини дня, огляди ринків і багато іншого. Важлива для вас інформація в потрібний час у вас на екрані.

АНАЛІТИЧНІ ЗВІТИ

Кількісний та якісний аналіз заздалегідь відібраних повідомлень. Оцінка присутності компаній в медіаполе і порівняння з конкурентами. Все що потрібно для планування та оцінки роботи.

Алерти

Оперативне сповіщення про вихід важливої інформації. Відстеження негативних повідомлень і спостереження за розвитком інфоприводів. Ви завжди в курсі останніх подій.

Ми працюємо на ринку з 2005 року

МЕДІАПУЛЬС - агентство моніторингу та аналізу ЗМІ України та інших країн світу. Наші співробітники використовують комплексний підхід у сфері підбору матеріалів, аналізу та оцінки інформаційного простору. Завдяки цілодобової службі моніторингу, група аналітиків і фахівців з вимірюванню та оцінці матеріалів ЗМІ здатна охопити весь обсяг новин, постійно надходить з всесвітньої мережі, телевізійного ефіру та друкованих видань.

 • преса

  більше 300 видань

 • ТБ

  15 основних каналів

 • радіо

  10 основних станцій

 • Інтернет

  моніторинг інтернет видань

Відгуки від наших клієнтів

Будьте в курсі цікавої для вас теми!

Відправте заявку прямо зараз і ми з вами зв'яжемося: